Cennik

Obecnie cena wraz z materiałami dydaktycznymi, kawą itp. – wynosi 1400 złotych. Zdajemy sobie sprawę, że są ośrodki robiące szkolenia dużo taniej – jednakże, zatrudniając najlepszych prowadzących nie możemy pozwolić sobie na negocjowanie ceny kosztem jakości kształcenia. Ponieważ zajmujemy się tylko tymi szkoleniami – robimy to dobrze, o czym świadczy zdawalność naszych absolwentów. W praktyce, zdają wszyscy, którzy chcą zdać, sporadycznie za drugim razem – drobne przeoczenia, ale w większości nasi absolwenci zdają za pierwszym razem. Żaden ośrodek nie może uczciwie zagwarantować stuprocentowej zdawalności.

 Poza standardowymi szkoleniami, oferujemy Państwu konsultacje, których celem jest przygotowanie do egzaminu, w czasie których omówimy i przedstawimy zasady egzaminowania oraz rozwiązywania zadań problemowych – dla uczestników naszych szkoleń bezpłatne.

W przypadku chęci realizacji szkolenia w miejscu pracy dla zespołu pracowników oferujemy możliwość dojazdu i realizacji szkolenia w siedzibie firmy. Zapewniamy własne pomoce dydaktyczne: rzutniki, komputery, tablice mobilne.

 

L.p.

Przedmiot nauczania

Liczba godzin nauczania

1.

Prawo   cywilne

4

2.

Prawo   handlowe

3

3.

Prawo   socjalne

8

4.

Prawo   podatkowe

3

5.

Działalność   gospodarcza i zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

8

6.

Dostęp do   rynku

3

7.

Normy   techniczne i techniczne aspekty działalności

3

8.

Bezpieczeństwo   drogowe

3

Ogółem

35

Kursy CPC

Koncentrujemy się tylko na szkoleniach transportowych, w szczególności osób zarządzających. Współpracujemy jednak z innymi ośrodkami i możemy zaproponować takie szkolenia jak kursy prawa jazdy, kursy na przewóz osób i rzeczy czy kursy z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych oraz tzw. kursy dozorowe (UDT).

Kadra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie z zakresu transportu drogowego. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra rekrutowana spośród wykładowców akademickich oraz managerów firm transportowych.

Kontakt

CPC24.PL
tel. 604 386 424


Sale wykładowe: 
ul. Piotrowo 3
61-138 Poznań