Inne

O nas

Zatrudniamy wybitnych specjalistów z różnych dziedzin transportu, prawników oraz menadżerów. Właściciel firmy, dr inż. Jakub Kowalczyk, jest adiunktem na Wydziale Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej, prowadzący zarówno prace inżynierskie, jak i magisterskie ściśle związane z transportem drogowym. Nasi wykładowcy posiadają duże doświadczenie, wszyscy, posiadają nie tylko przygotowanie merytoryczne, potwierdzone stopniami naukowymi, ale również pełne uprawnienia pedagogiczne. Większość z nas posiada różnego rodzaju uprawnienia zawodowe, w tym oczywiście zawodowe prawa jazdy, doświadczenie w pracy w spedycji czy agencjach celnych. Zajmujemy się różnymi obszarami, które mają charakter poznawczy i aplikacyjny. Łączy nas pasja, do szeroko rozumianego transportu – od konstrukcji pojazdów, przez uwarunkowania prawne i doradztwo do problematyki zarządzania systemami transportu.

 Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie z zakresu transportu drogowego, nie tylko zarobkowego, ale również na potrzeby własne. Przeprowadzamy kursy i szkolenia, dzięki nam będą Państwo mogli bezproblemowo uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra rekrutowana w dużej mierze spośród wykładowców akademickich oraz managerów firm transportowych i produkcyjnych. Jesteśmy ośrodkiem zgłoszonym do jednostki egzaminującej - Instytutu Transportu Samochodowego.

 Materiały

Dla osób, które uczestniczyły już w różnych szkoleniach i do tej pory nie zdawały egzaminu a chciałyby przygotować się do egzaminu ponosząc minimalne koszty, oferujemy pakiet kursanta – zbiór materiałów, które pomogą się przygotować do egzaminu. W skład pakietu wchodzą ustawy, rozporządzenia oraz dyrektywy, materiały teoretyczne oraz ich streszczenia. Dodatkowo materiały zawierają przykładowe zadania problemowe wraz z rozwiązaniami oraz zasadami ich rozwiązywania (uniwersalne klucze) a także przykładowe testy. Zgodnie z przepisami baza pytań i zadań stosowana na egzaminie jest poufna, pakiet nie zawiera pytań egzaminacyjnych tylko pytania „zbliżone”. Nie ma możliwości zakupy pytań egzaminacyjnych, ponieważ baza taka nie jest dostępna, a jej udostępnienie byłoby przestępstwem.

Szkolenia wyjazdowe

Jako nowość proponujemy Państwu szkolenie wyjazdowe. Miejsce szkolenia to hotel zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu w kraju (wyboru dokonujemy wspólnie ze zleceniodawcą). Program takiego szkolenia jest ustalany indywidualnie dla każdej z grup i poza standardowym programem może zawierać dodatkowe elementy takie jak: gra menadżerska, próbny egzamin na takich warunkach jak egzamin państwowy oraz panel dyskusyjny czy praca z tachografami cyfrowymi i oprogramowaniem do analizy czasu jazdy i czasu pracy.

Inne kursy i szkolenia

Koncentrujemy się tylko na szkoleniach ściśle związanych ze szkoleniami transportowymi w szczególności osób zarządzających. Współpracujemy jednak z innymi ośrodkami i możemy zaproponować takie szkolenia (organizowane u naszych partnerów) jak: kursy prawa jazdy, kursy na przewóz osób i rzeczy czy kursy z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych oraz tzw. kursy dozorowe (UDT).

Kursy CPC

Koncentrujemy się tylko na szkoleniach transportowych, w szczególności osób zarządzających. Współpracujemy jednak z innymi ośrodkami i możemy zaproponować takie szkolenia jak kursy prawa jazdy, kursy na przewóz osób i rzeczy czy kursy z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych oraz tzw. kursy dozorowe (UDT).

Kadra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie z zakresu transportu drogowego. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra rekrutowana spośród wykładowców akademickich oraz managerów firm transportowych.

Kontakt

CPC24.PL
tel. 604 386 424


Sale wykładowe: 
ul. Piotrowo 3
61-138 Poznań