Organizacja kursu w czasach zagrożenia pandemicznego

W przypadku zajęć prowadzonych w systemie zdalnym, będziemy korzystali z platformy ZOOM. Uczestnicy szkolenia otrzymują linki do każdego z dnia szkolenia.

W czasie zajęć wykładowca nie tylko wykładowca będzie widoczny na ekranie (w miniaturce), ale przede wszystkim na całym ekranie będzie udostępniony ekran – tablica z prezentacją, oczywiście cały czas wykładowca będzie słyszalny. Również uczestniczy szkolenia będą widoczni i słyszalni (tak jak w zajęciach stacjonarnych).

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma przesyłkę (INPOST) zawierającą pakiet materiałów drukowanych.

Przed rozpoczęciem zajęć, osoby biorące udział w szkoleni otrzymają również plik zawierający wskazówki z zakresu obsługi platformy ZOOM.

Kursy CPC

Koncentrujemy się tylko na szkoleniach transportowych, w szczególności osób zarządzających. Współpracujemy jednak z innymi ośrodkami i możemy zaproponować takie szkolenia jak kursy prawa jazdy, kursy na przewóz osób i rzeczy czy kursy z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych oraz tzw. kursy dozorowe (UDT).

Kadra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie z zakresu transportu drogowego. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra rekrutowana spośród wykładowców akademickich oraz managerów firm transportowych.

Kontakt

CPC24.PL
tel. 604 386 424


Sale wykładowe: 
ul. Piotrowo 3
61-138 Poznań