Organizacja kursu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC

W ramach kursu oferujemy pełen zestaw materiałów (około 3000 pytań testowych i kilkadziesiąt zadań problemowych). Dodatkowo dajemy materiały pomocnicze – streszczenia, opracowania, tabelki i schematy w wersji drukowanej i elektronicznej. Są to materiały, które będą przydatne nie tylko do przygotowania się do egzaminu, ale również w pracy (wzory pism, oświadczenia, materiały prawne). W czasie zajęć omawiamy nie tylko zagadnienia ściśle związane z egzaminem, ale również kwestie praktyczne (odwołania do ITD, Policji, system kar, formularze i wiele innych).

W czasie trwania kursu (co jest oczywiste) zapewniamy kawę, herbatę, wodę mineralną oraz ciastka.

Przygotowanie do egzaminu ma formę kursu, którego czas trwania jest zależny od Państwa wiedzy i doświadczenia. Dla osób związanych z branżą transportową, prowadzących własną działalność gospodarczą, minimalny czas szkolenia to 3 dni, dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z transportem drogowym czas szkolenia wynosi 5 do 6 dni. Standardowo zajęcia są realizowane w soboty i niedziele, ale istnieje możliwość zorganizowania kursu w dni robocze, lub w systemie: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek (poniedziałek i piątek po południu).

Między szkoleniem a egzaminem zapewniamy uczestnikom  bezpłatne konsultacje z naszymi wykładowcami na terenie Poznania.

Miejsce realizacji zadań

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, posiadamy również oddziały w Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Koninie i Łęczycy. Po utworzeniu grupy możemy dojechać w każde miejsce nie tylko w Polsce.

Na terenie Poznania zajęcia odbywają się w salach Politechniki Poznańskiej, Instytutu Maszyn Roboczych i Pojazdów Samochodowych. Bezpośrednio przy budynku znajduje się parking. W czasie zajęć korzystamy nie tylko z nowoczesnych środków dydaktycznych takich jak: rzutniki, ale przede wszystkim z tablicy (szczególnie w kwestii zadań praktycznych) oraz modeli rzeczywistych (związanych z warunkami technicznymi) i symulatorów (tachografy).

Kursy CPC

Koncentrujemy się tylko na szkoleniach transportowych, w szczególności osób zarządzających. Współpracujemy jednak z innymi ośrodkami i możemy zaproponować takie szkolenia jak kursy prawa jazdy, kursy na przewóz osób i rzeczy czy kursy z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych oraz tzw. kursy dozorowe (UDT).

Kadra

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie z zakresu transportu drogowego. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra rekrutowana spośród wykładowców akademickich oraz managerów firm transportowych.

Kontakt

CPC24.PL
tel. 604 386 424


Sale wykładowe: 
ul. Piotrowo 3
61-138 Poznań